zadzwoń +48 781 50 70 50

Dla Hurtowników

Drewno z odzysku

Jesteśmy największą firmą w Polsce, która zajmuje się skupem starego drewna z odzysku.  

Kupujemy drewno z odzysku  i deski z odzysku, pochodzące z rozbiórek, demontażu i remontów starych obiektów drewnianych.

Dostarczasz deski i drewno z odzysku? Współpracuj z nami

Nawiążemy stałą współpracę z dostawcami drewna i desek z odzysku z całej Polski. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby i przedsiębiorstwa, które mają w swojej pracy styczność ze starym drewnem lub zajmują rozbiórką budynków, remontami.

Dbamy o naszych dostawców, dlatego klientom dostarczającym regularnie duże ilości materiału, gwarantujemy pewne, całoroczne odbiory drewna z odzysku w najlepszych cenach w Polsce.

Naszym głównym przedmiotem kupna są:

  • deski obiciowe,
  • belki ciosane ręcznie,
  • deski podłogowe,
  • bale, brusy.

Jako jedyna firma w kraju, kupujemy również deski z odzysku: deskę krótką, 1–2 metrową deskę wąską oraz deskę postarzałą.

Dostarczany materiał jest wyceniany przez nas indywidualnie, w zależności od ilości i jakości starego drewna i desek z odzysku.

 

Oferujemy atrakcyjne ceny.

Za materiał płacimy gotówką.

Odbieramy towar własnym transportem.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

W sprawie współpracy prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 513 064 860

W razie dalszych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego, a także drogą elektroniczną.

+48 781 50 70 50

+48 513 064 860

info@skupstaregodrewna.pl

W związku z korzystaniem z tej strony internetowej, na Twoim urządzeniu końcowym instalowane są pliki cookies. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. W takim wypadku są one przetwarzane w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.