zadzwoń +48 781 50 70 50

O firmie

Serdecznie witamy Państwa na naszej stronie !

Jesteśmy  największą firmą w Polsce, która zajmuje się skupem starego drewna rozbiórkowego od klientów indywidualnych i hurtowych.

Prowadzimy rozbiórki starych budynków drewnianych, takich jak: stodoły, domy, spichlerze, młyny, wiaty, szopy i tym podobne obiekty. Naszym głównym przedmiotem kupna są deski obiciowe, belki ciosane ręcznie oraz deski podłogowe (szczegółowe informacje w zakładce skup starego drewna).

Każdy obiekt jest wyceniany przez nas indywidualnie, w zależności od ilości i jakości starego drewna. Oferujemy atrakcyjne ceny. Posiadamy doświadczone brygady, które zajmują się rozbiórką obiektów oraz wymianą starych desek na nowe. Zapewniamy fachową i solidną obsługę. Materiał demontujemy zawsze z największą starannością.

Dysponujemy własnym transportem, dojeżdżamy na miejsce do klienta we własnym zakresie.

Oferujemy odbiór towaru na terenie całej Polski.

Jeśli posiadacie Państwo stodołę lub inny stary obiekt przeznaczony do rozbiórki, to trafiliście Państwo pod właściwy adres.

W związku z korzystaniem z tej strony internetowej, na Twoim urządzeniu końcowym instalowane są pliki cookies. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. W takim wypadku są one przetwarzane w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.