zadzwoń +48 781 50 70 50

Nie Kupujemy

Ważne Informacje o Skupie Drewna

Mimo naszego zaangażowania i chęci do współpracy musimy podkreślić, że nie skupujemy każdego rodzaju drewna. W związku z tym zwracamy się z prośbą o dokładne zapoznanie się z naszymi wytycznymi dotyczącymi rodzajów drewna, którymi nie jesteśmy zainteresowani:

  • Drewno malowane: Niestety, nie możemy skupować drewna, które zostało pomalowane, ponieważ proces odzysku i renowacji takiego materiału jest zbyt skomplikowany i kosztowny.
  • Drewno bielone Wapnem: Drewno poddane temu zabiegowi nie spełnia naszych standardów jakościowych.
  • Drewno impregnowane: Ze względów środowiskowych oraz ze względu na trudności w przetwarzaniu, unikamy skupowania drewna impregnowanego.
  • Drewno zapuszczane olejem, ropą lub traktowane innymi środkami chemicznymi: Tego typu drewno nie nadaje się do ponownego wykorzystania w naszych projektach ze względu na potencjalne zagrożenia dla zdrowia i środowiska.

Zanim skontaktują się Państwo z nami, prosimy o uważne zapoznanie się z poniższymi zdjęciami prezentującymi przykłady drewna, którym nie jesteśmy zainteresowani. To pomoże uniknąć ewentualnych nieporozumień.

Jeśli posiadają Państwo stare deski, które mogą spełniać nasze kryteria, zachęcamy do przesłania kilku zdjęć poglądowych danego surowca. Dzięki temu będziemy mogli szybciej ocenić, czy jesteśmy w stanie nawiązać współpracę. Cenimy sobie każdą możliwość współpracy i staramy się dokładnie ocenić różne propozycje, dlatego zdjęcia stanowią istotny element wstępnej oceny.

W razie dalszych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego, bądź drogą mailową.

+48 781 50 70 50

+48 513 064 860

info@skupstaregodrewna.pl

W związku z korzystaniem z tej strony internetowej, na Twoim urządzeniu końcowym instalowane są pliki cookies. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. W takim wypadku są one przetwarzane w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.