zadzwoń +48 781 50 70 50

Stare na nowe

Stare deski ze stodoły

Wymieniamy na zupełnie nowe - deski ze starej stodoły

Oferujemy wymianę obić na stodołach w zamian za pozyskane materiały - deski ze starej stodoły. Bezpłatna odnowa obiektu to korzystne rozwiązanie. Profesjonalna ekipa fachowców wykonuje wymianę starych desek ze stodoły na nowe - sprawnie i bezpiecznie. Drewno ze stodoły musi jednak spełniać nasze wymagania, aby dokonać taką wymianę.

Skup desek ze stodoły

Jeśli jesteś w posiadaniu starej konstrukcji drewnianej - skupujemy deski ze stodoły po korzystnych stawkach. Wykonamy także rozbiórkę stodoły w zamian za pozyskane deski.

Jeżeli zdecydujesz się na odsprzedanie nam starego drewna ze stodoły, możemy także dostarczyć na wymianę blachę trapezową.

 

Skup starych stodół - stare drewno ze stodoły

Prześlij nam zdjęcia drewnianej konstrukcji lub starego drewna ze stodoły aby otrzymać od nas wycenę. Zapoznaj się także z wymaganiami dotyczącymi stanu desek, którymi jesteśmy zainteresowani.

Poniższe zdjęcia ukazują stare budynki, na których wymieniliśmy stare deski ze stodoły na nowe.

Jeśli posiadają Państwo na sprzedaż stare drewno ze stodoły prosimy o kontakt:

+48 781 50 70 50

+48 513 064 860

info@skupstaregodrewna.pl

W związku z korzystaniem z tej strony internetowej, na Twoim urządzeniu końcowym instalowane są pliki cookies. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. W takim wypadku są one przetwarzane w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.