zadzwoń +48 781 50 70 50

Rozbiórka

Drewno z rozbiórki

Jesteśmy największą firmą w Polsce, która zajmuje się skupem starego drewna rozbiórkowego. Prowadzimy rozbiórki starych budynków drewnianych, takich jak: stodoły, domy, spichlerze, młyny, wiaty, szopy i tym podobne obiekty.

Wykonujemy rozbiórki starych, drewnianych budynków, w celu pozyskania wybranego towaru. Możemy także osobiście odebrać drewno z rozbiórki domu, które zostało zdemontowane przez właściciela budynku.

Jesteśmy zainteresowani kupnem drewna pochodzącego z rozbiórek, demontażu i remontów starych obiektów drewnianych.

Głównym przedmiotem zainteresowania są:

  • deski obiciowe,
  • belki ciosane ręcznie,
  • bale (brusy),
  • deski podłogowe.

Drewno z rozbiórki - korzystna wycena

Każdy obiekt jest wyceniany przez nas indywidualnie, w zależności od ilości i jakości drewna rozbiórkowego. Oferujemy wyjątkowo atrakcyjne ceny. Za pozyskany materiał płacimy gotówką w dniu rozbiórki obiektu, ewentualnie proponujemy wymianę starych desek na nowe lub na blachę trapezową.

Posiadamy doświadczone brygady, które zajmują się rozbiórką obiektów oraz wymianą starych desek na nowe. Zapewniamy fachową i solidną obsługę. Materiał demontujemy zawsze z największą starannością i dbałością o wszystkie aspekty bezpieczeństwa.

Dysponujemy własnym transportem, dojeżdżamy na miejsce do klienta we własnym zakresie. Odbierzemy drewno rozbiórkowe na terenie całej Polski.

Jeśli posiadacie Państwo stodołę, inny stary obiekt przeznaczony do rozbiórki lub drewno z rozbiórki domu - zapraszamy do kontaktu.

Stare drewno rozbiórkowe

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w skupowaniu starego drewna rozbiórkowego, późniejszej renowacji pozyskanego surowca i dalszej sprzedaży. Naszą pracą przyczyniamy się do ochrony środowiska, dzięki nadawaniu drewnu z rozbiórki nowego życia i przeznaczenia. Jak nikt inny znamy się w swoim fachu i doceniamy drewno, dlatego możemy zaproponować w zamian za nie najkorzystniejszą cenę. Potencjał starego drewna, które nadaje się do renowacji, jest nieograniczony. Wykorzystujemy drewno rozbiórkowe do tworzenia niebywale estetycznych i naturalnych elementów budowlano-wykończeniowych. Posiadamy najwyższej klasy sprzęt i profesjonalny zespół, który swój fach ma we krwi i lata doświadczenia. Dlatego nasze realizacje są niesamowite, zyskują nowe życie i przeznaczenie. Do zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy wszystkich, którzy posiadają stare drewno rozbiórkowe z domu, młyna, spichlerza, płotu, stodoły, szopy. Dojedziemy i odbierzemy drewno rozbiórkowe z terenów całej Polski - całkowicie za darmo.

Jaka jest cena drewna rozbiórkowego?

Wykwalifikowany doradca rozwieje wszelkie wątpliwości, wytłumaczy zasady wyceny oraz poszczególne parametry. Znamy się na tym co robimy więc możesz być pewny, że zaoferujemy Ci najkorzystniejszą cenę na rynku. Końcowa cena w przeważającej części zależy od stanu drewna rozbiórkowego. Ogromny wpływ ma to, czy kiedykolwiek w chemiczny sposób potraktowane było drewno, a także czy nie jest zgniłe, spróchniałe.

Rozbiórka budynków drewnianych

W naszej ofercie znajduje się również kompleksowa rozbiórka budynków drewnianych. Jeśli zdecydujesz się na rozbiórkę - koniecznie skontaktuj się z naszą firmą, ponieważ posiadamy najlepszą ofertę na rynku. W zamian za pozyskane drewno - przyjedziemy do Ciebie, rozbierzemy konstrukcję, posprzątamy i zabierzemy drewno rozbiórkowe. Wszystko według zasad bezpieczeństwa. Nasi fachowcy wykonują pracę rzetelnie, szybko i sprawnie. Dlaczego warto nam zaufać?

  • sprawiedliwa, rzetelna i bardzo korzystna wycena oparta na faktycznym stanie surowca;
  • indywidualne podejście do każdego Klienta - kontakty rozwijane na wzajemnym zaufaniu, szacunku i zadowoleniu;
  • darmowy transport każdej ilości drewna z rozbiórki (na terenie całej Polski) oraz bezpłatna wycena;
  • płatność z góry gotówką w dniu odbioru;
  • zlecenia wykonywane szybko, sprawnie, z uwzględnieniem zasad BHP - przez wykwalifikowaną załogę;
  • bardzo dobra reputacja i zaufanie wielu Klientów;

Jeżeli posiadasz budynek lub drewnianą konstrukcję przeznaczoną do rozbiórki skontaktuj się z naszą firmą:

+48 781 50 70 50

+48 513 064 860

info@skupstaregodrewna.pl

W związku z korzystaniem z tej strony internetowej, na Twoim urządzeniu końcowym instalowane są pliki cookies. Za ich pomocą zbierane są informacje, które mogą stanowić dane osobowe. W takim wypadku są one przetwarzane w celu poprawy jakości usług oraz w celach analitycznych. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.